Web gune honek bere cookiak eta bitartekoenak erabiltzen ditu zure nabigazioa optimizatzeko, zure lehentasunetara egokitzeko eta jarduera analitikoak egiteko. Nabigatzen jarraitu ez gero, gure Cookien Politika onartzen duzu.

Onartu

Koordinazioa eta zuzendaritza

Graduaren koordinatzaileak

coordinadores de grado
Gizarte Hezkuntza Marta Ruiz
marta.ruiznarezo@deusto.es
Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren Zientziak Yolanda Lázaro
yolanda.lazaro@deusto.es
Lehen Hezkuntza (Bilbao) Miryam Martínez
miryam.martinez@deusto.es
Lehen Hezkuntza (Donostia) Javier Aguirregabiria
javier.barturen@deusto.es
Psikologia Nuria Ortiz
nortiz@deusto.es

Graduondokoen zuzendariak

directores de postgrado
Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako eta Batxilergoko, Lanbide Heziketako eta Hizkuntzen Irakaskuntzako Irakasleen Prestakuntza Zoe Martínez de la Hidalga
zoe@deusto.es
Droga-menpekotasunak eta Beste Adikzio Batzuk Elisabete Arostegui
elisabete.arostegui@deusto.es
Gerontologia Silvia Martínez
silvia.martinez@deusto.es
Gizartean Esku Hartzearen Psikologia Pedro Fernández de Larrinoa
pedro.larrinoa@deusto.es
Gizarte Inklusioa eta Desgaitasuna Almudena Fernández
almudena.fernandez@deusto.es
Hezkuntza Premia Bereziak Delfín Montero
dmontero@deusto.es
Ikastetxeen Zuzendaritza eta Kudeaketa Visitación Pereda
visi.pereda@deusto.es
Neuropsikologia klinikoa Naroa Ibarretxe
naroa.ibarretxe@deusto.es
Osasun Psikologia Orokorra Ana Estévez
aestevez@deusto.es
Psikoterapia Sistemiko eta erlazionala Ana Martínez Pampliega
martinez.pampliega@deusto.es